از هر10ازدواج اینترنتی، 8 مورد منتهی به شکست می‌شود


جامعه > قضایی  - ایسنا نوشت:

رییس پلیس امنیت اخلاقی ناجا با اعلام اینکه طبق آمار از هر 10 ازدواجی که به واسطه ارتباطات اینترنتی انجام شده 8 مورد به شکست منتهی شده است، گفت: بیش از نیمی از آشنایی‌های دختران و پسران در فضای مجازی به فساد اخلاقی و ارتباطات نامشروع منجر شده است.

سردار احمد روز بهانی درجمع مبلغان مرکز آموزش‌های فرهنگی کاربردی دفتر تبلیغات اسلامی، با بیان این مطلب افزود: صدها هزار سایت مستهجن و مبتذل در فضای مجازی وجود دارد و این فضا محلی امن است برای فساد و تباهی جوانان است.

وی در ادامه از توقیف 345 عنوان کتاب حاوی مطالب غیر شرعی و غیرعرفی در کتاب فروشی‌های معتبر خبرداد و گفت: این کتابها در خیابان انقلاب تهران به فروش می‌رسید.

وی با اشاره به فرمایشات مکرر مقام معظم رهبری درباره تهاجم فرهنگی، ناتوی فرهنگی و جنگ نرم درباره آثار منفی استفاده غیرصحیح از اینترنت، گفت: اینترنت پدیده‌ای است که چه بخواهیم چه نخواهیم ظرف سه سال آینده در همه خانه‌ها وارد می‌شود اما از آنجا که ما به فکر نبودیم و فرهنگ استفاده را یاد نگرفتیم و یاد ندادیم به دشمن اجازه دادیم تا فرزندانمان را در خانه و در اتاق‌هایشان مورد هجوم قرار دهند.

رییس پلیس امنیت اخلاقی کشور در بخش دیگری از سخنانش به اثرات مخرب ماهواره در نسل جوان اشاره کرد و گفت: در کشور ما بیش از دو هزار کانال ماهواره‌ای را می‌توان گرفت و این در حالیست که بیش از 50 کانال آن مختص نمایش فیلم‌های مستهجن و غیراخلاقی است و طبق تحقیقات بیش از 90 درصد از دختران و زنان بدحجاب ماهواره و اینترنت را الگوی پوشش و آرایش خود قرار دادند.

وی گفت: هدف مشترک تمامی کانال‌های ماهواره‌ای فارسی زبان تخریب ذهن افراد و سست کردن بنیان خانواده‌ها است و در این باره برنامه‌ریزی‌های گسترده‌ای انجام شده تا فکر و روح جوانان را تسخیر کند./

/ 0 نظر / 22 بازدید