نوری‌زاده: کلیپ طنز مدیری پشتم را لرزاند!


 شبکه ایران نوشت: انتشار کلیپ طنزی درباره شبکه‌های ماهواره‌ای ناراحتی و خشم مدیران این شبکه‌ها را برانگیخته و حتی برخی از آنان را به قهر و پایان دادن به کارشان واداشته است.

در جدیدترین مورد، علیرضا نوری زاده خشم خود را از کلیپ طنز مهران مدیری ابراز کرد.
 
این ضد انقلاب فراری که به عنوان کارشناس در شبکه های ضد ایرانی از جمله صدای آمریکا و العربیه فعالیت می کند، در سخنانی جالب عنوان کرده است که "مهران مدیری با این مزه پراکنی تلاش کرده دل مسئولان را بدست آورد."
 
وی با ابراز ناراحتی شدید از این کلیپ طنز، مهران مدیری را به "بی حرمتی به پرچم و ملت ایران" متهم کرده است.
 
نوری زاده با اشاره به تقلید مدیری از مجریان شبکه های ماهواره ای گفته است: من از حرکاتی که او در این فیلم انجام داده شرم کردم و حقیقتا پشتم لرزید.
 
این ضد انقلاب فراری که در کلیپ مهران مدیری به تمسخر گرفته شده، همچنین گفته است: باورم نمی شد انسانی که ادعای هنرمندی دارد این سخنان را بگوید!
 
چند روز پیش هم، "شهرام همایون" در آخرین برنامه خود اعلام کرد تا اطلاع ثانوی برنامه اجرا نمی‌کند؛ چرا که یک عامل رژیم ایران به او توهین کرده است!
 
البته همایون در روزهای گذشته با پخش کلیپی که در آن از یک کودک معصوم برای اهداف سیاسی سوءاستفاده شده است، ادعا کرده بود که مهران مدیری برای ساخت این کلیپ میلیون‌ها تومان از نهادهای وابسته به ایران نظیر سپاه پاسداران، پول گرفته است!
 
وی همچنین این کارگردان سریال‌های طنز را "مامور و تئوریسین رسمی وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی ایران" نامیده بود که شماره پرسنلی دارد و از این وزارتخانه به صورت ماهانه حقوق دریافت می‌کند.
 
شهرام همایون سریال طنز "شب‌های برره" را هم یک پروژه امنیتی از سوی جمهوری اسلامی ایران نامید بود که 700 میلیون تومان برای آن هزینه شده است!
 
گفتنی است وجود افراد مختلف در مدیریت شبکه‌های ماهواره‌ای نظیر منافقین، سلطنت‌طلبان و جریان فتنه باعث درگیری‌های شدید لفظی و فحاشی گردانندگان این تلویزیون‌ها با یکدیگر شده؛ مساله‌ای که در سال‌های اخیر دستمایه طنزپردازان کشور برای ساخت برنامه‌های بامزه قرار گرفته است.
/ 0 نظر / 15 بازدید