بختیاری نویسنده می شود

 

بازیگران مطرح سینما علاوه بر حضور در حوزه تخصصی خود، طی این چند ساله، فعالیت در برخی حوزه‌های دیگر فرهنگی اعم از نویسندگی، نقاشی، عکاسی، موسیقی و... را نیز در دستور کار قرار داده‌اند و البته برخی نیز ضمن فعالیت در چندین حوزه، توانسته‌اند آثار جالب توجهی را نیز به نمایش بگذارند. در این زمینه می‌توان به بازیگران مطرحی همچون رضا کیانیان و امیرحسین مدرس در کنار برخی دیگر همچون هدیه تهرانی، لاله اسکندری، لیلا اوتادی و ... اشاره کرد.

بهنوش بختیاری که از چندی پیش از نگارش نخستین کتاب خود خبر داده بود، مجموعه داستان تازه خود را با عنوان «کلاغ‌های قیطریه» روانه بازار کتاب کرده است.

این اثر که توسط انتشارات نوح نبی منتشر شده، 10 داستان کوتاه را دربر می‌گیرد که به گفته این بازیگر تجربیات شخصی زندگی او را در بر می‌گیرد و حتی عنوان شده که احتمالا او عنوان کتاب را از محل سکونت خود اقتباس کرده است.

اگرچه او پیش از این تأکید کرده که کتاب شامل اتفاقاتی نیست که در زندگی برای او افتاده باشد بلکه نگرشی است که در زندگی پیدا کرده و در واقع تخیلات خود اوست.

بختیاری در عین حال گفته است: «نمی‌دانم که باز هم خواهم نوشت یا نه. به شکل خیلی اتفاقی داستان‌هایم را دارم چاپ می‌کنم. برای اینکه یادگاری از من بماند و اینکه شاید دو کلمه از کتابم تأثیر خوبی روی کسی بگذارد. به هر حال تصوری از آینده ندارم.»

/ 0 نظر / 20 بازدید